Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sipariş verdim işlem ne zaman başlar?

Siparişleriniz anlık olarak sistemde işleme alınmaktadır. Sipariş başlama süreleri satın aldığınız paket özelliklerin de yazdığı sürede başlamaktadır. Yoğunluk olduğu taktirde bu süreler az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Takipçiler gerçek mi bot mu?

Sistemimiz de hiç bir şekilde bot takipçi bulunmamaktadır. Gönderilen takipçiler %100 aktif ve gerçek kişilerdir. Bu yüzden almış olduğunuz takipçiler yüzünden hesaplarınız bot hesap görünümü oluşturmamaktadır.

Hesabım zarar görür mü?

Takipçiler tamamen gerçek hesapların sizin takip etmesi şeklinde gönderildiği için hesaplarınız için hiç bir risk oluşturmamaktadır. Aksine hesaplarınızın aktif görünümü ve gelişimi açısından sizlere katkı sağlamaktadır.

Takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

Hesaplarınıza gönderilen takipçiler de düşüşler ortalama %5 ile %10 civarında olmaktadır. Ancak eğer garantili takipçi paketlerimizden bu düşüş oranı sizlere tekrar yüklenerek sizlerin hesaplarını ve parasını güvence altına almış oluyoruz.

Güvenli ödeme

Ödeme yaparken kullanmış olduğunuz kart bilgileriniz Paytr altyapısı ile şifrelenmekte olup ödeme ile alakalı her hangi bir veri almamız veya saklamamız söz konusu değildir. Bu yüzden ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrem gerekli midir?

Satın alacağınız takipçi paketleri için sizlerden hiç bir şekil de hesap bilgisi talep etmeyiz. Sadece hesabınızın kullanıcı adını sisteme girerek dilediğiniz paketi alabilir ve bu işlemi istediğiniz her hesap için sadece kullanıcı adını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım takipçiler gelmezse ne olur?

Satın almış olduğunuz paketler de her hangi bir aksama durumu olduğu taktirde ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bu sayede sizlere her türlü güvence sunarak olabilecek her türlü olumsuzluk sonucun da sizlere iade işlemini kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden İnstagram takipçi satın almalıyım?

İnstagram takipçi almanız sizlerin hesaplarını daha güvenilir ve popüler hale getirecektir. Genel de kişiler prestijlerini arttırmak için İnstagram almaktadır. Bu yüzden sizlerde hemen kendinize uygun paketlerden birisini alarak hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alma yasal mı?

Tüm takipçi paketlerimiz ve sitemiz tamamen yasaldır. Sizlere gönderilen hizmetler hiç bir şekilde bot olarak veya illegal olarak gönderilmemektedir. Bu yüzden sitemizi güvenle kullanabilirsiniz.

Sorun yaşıyorum destek alabilir miyim?

TakipçiBayi olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız ve her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bizlerle destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Destek talepleriniz genellikle gün içinde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Son zamanlarda sürekli sosyal medya üzerinden kazanım olduğu için bende bir yerden başlamak istedim. Bunun üzerine bir araştırma yaptım karşıma bu site çıktı. Ben gayet kolay bir şekilde takipçi elde edebildim. Bunu yaptığım içinde hiç pişman değilim. Önce bu şekilde başlıyor ve şu anda hızlı bir şekilde takipçim artma gösteriyor.

  Ferit A.
 • Yemek yapmayı çok seviyorum. Bundan dolayı sosyal medya ile bunu bütünleştirmek istedim. Yemek tariflerimle belirli bir kitleye ulaşmayı bekledim ama ulaşamıyorum. Bende takipçi satın alarak biraz atak yapmak için uğraştım. Daha sonra bu siteyle karşılaştım. Gayet kolay bir şekilde işlemler sırasıyla yapılıyor. Ben memnun kaldım bundan dolayı tavsiye edebileceğim sitedir.

  Şengül S.
 • Tiktok son zamanların en popüler sosyal platformu haline geldi. Bende bundan yararlanmak istiyorum. En kolay para kazanma şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı tiktok hesabı açtım. Hızlı bir şekilde keşfet ‘e düşebilmek için sizce takipçi sayımızın yüksek mi olması gerekir? Ben bu şekilde düşünerek takipçi satın almayı mantıklı buluyorum açıkçası.

  Feride H.
 • Belirli bir sayfam var. Bunu daha fazla geliştirmek için takipçi sayımı yükselttim. Bu siteden takipçi yükledim. Daha sonra kendi asıl takipçilerim için çekilişler hazırladım. Uygun fiyatlı ürünler ile düzenlediğim çekilişlerde kişilerin beni takip etmesini ve profilinde hikaye olarak paylaşmasını istedim. Satın aldığım takipçiler ile de gerçek hesap olduğumu belli ettim.

  Eren K.

İnstagram Ucuz Takipçi

İnstagram sayfasını büyüymek isteyen kişiler, takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmeye başlarlar. İnstagram ucuz takipçi satın alınması durumunda İnstagram üzerinden;

 • İşletme Hesaplarınız,
 • Marka Hesaplarınız,
 • Söz Sayfaları,
 • Komik Ve Eğlenceli Sayfalarınız
 • Kişisel Sayfalarınız

gibi tüm İnstagram sayfalarınızı kolaylıkla büyütebilirsiniz. Ayrıca tüm bunları yaparken de kaliteli bir siteden destek aldığınızı da unutmamanız gerekir. Ucuz takipçi satın alırken kaliteli hizmeti de yanında aldığınızı unutmamalısınız.

 

İnstagram Ucuz Takipçi Nereden Alınır?

İnstagram ucuz takipçi satın almak, sayfanızın büyümesine yardımcı olur. Eğer bir blog sayfanız varsa, instagramdaki takipçilerinizi blog sayfanıza yönlendirmek için çok fazla takipçinizin olması gerekir. Bunun için çok faza para vermeden en uygun yollarla takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal medya platformlarından yapılan alışverişler, komik videolar, eğlence ve mizah anlayışları hızla büyümeye başlamıştır. İnsanlar her şeye daha kolay bir şekilde ulaşmaya başlamışlardır. Fotoğraf ve videolarınızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak için takipçi sayılarınızın fazla olması gerekir. Ancak bunun için çok fazla masraf yapmadan ve bütçenizi zorlamadan en iyi işlemi yapabilirsiniz.

 

İnstagram Takipçilerinin Avantajları

İnstagram üzerinden takipçi satın alırken elde edeceğiniz birçok avantaj söz konusudur. Öncelikle İnstagram ucuz takipçi ile en uygun fiyatlardan takipçilerinizi satın almaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra İnstagram üzerinden hizmet veren şirketler için vazgeçilmez bir sosyal medya platformudur. Bu alanda kurumsal bir imaj yaratarak, şirketler bugün aktif olarak tanıtım ve satış yapmaya devam etmelidir. Instagram Türk takipçi satın alarak bunu kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle kullanıcı etkinliğine dikkat etmek gerekiyor. Aktif yani online alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar alışveriş yapma eğilimindedir. Bu nedenle aktif ve tamamen Türk bir takipçi satın almak sadece firmanızın sistemini ve itibarını daha iyi bir yere getirmekle kalmayacak, aynı zamanda finansal getiriler de elde edecektir.

 

İnstagram Sayfasının Takipçileri Neden Büyütülmelidir?

İnstagram üzerinden resim paylaşma ve video çekme özelliğinin yanı sıra artık insanların birbirlerinin ne yaptığını görebildiği bir aktivite haline geldiği bir sosyal medya platformu olmuştur. Bu durumun sıradan günlük paylaşımlar yerine büyük sanatçıların konser ve benzeri etkinlikleri paylaşabilecekleri bir sosyal medya mecrası haline geldiği de açıktır. İşletmeleri veya şirketleri oluşturan dernek, vakıf veya benzeri kuruluşların artık sosyal medyada paylaşımlarda bulunduğu ve insanları kurdukları faaliyetlere katılmaya davet ettiği görülmektedir. Doğal olarak kurdukları sayfanın daha fazla takipçisi olmalıdır. Artık Instagram'da takipçi satın alarak veya çok sayıda takipçisi olan sayfalarda reklam vererek takipçi çekebilirler. Aslında takipçi çekmek için takipçi satın alınan ve internet üzerinden satış yapan birçok firma olmasına rağmen bu tür bir iş için en iyi sayfadan destek almanız her zaman çok daha iyidir.

 

İnstagram Üzerinden Takipçi Satın Almanın Önemi

İnstagram Türk takipçi satın alarak kişisel hesabınıza ve firmanızın görünürlüğüne katkı sağlayabilirsiniz. Çünkü Instagram günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformudur. İnsanların zevklerine uygun gelişen bir satış pazarı ortaya çıkarken, online alışveriş sistemi de bu konuda artış göstermiştir. Elbette birçok firma bu pazarla birlikte büyümüş ve gelişmeye devam etmiştir. Eğer ürün satmak istiyorsanız kesinlikle Türk Instagram takipçilerine ihtiyacınız olacaktır. Türk Instagram takipçiler sayesinde satışlarınızı arttırabilir ve daha iyi yerlere gelebilirsiniz. İnstagram ucuz takipçi alırken aynı zamanda Türk takipçi de satın almış olacaksınız. Türk takipçi satın almak istiyorsanız sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman kişilerden takipçi satın alabilirsiniz. Farklı ve tam aktif kullanıcılar (Türk takipçiler) ile itibarınızı arttırabilirsiniz.