Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sipariş verdim işlem ne zaman başlar?

Siparişleriniz anlık olarak sistemde işleme alınmaktadır. Sipariş başlama süreleri satın aldığınız paket özelliklerin de yazdığı sürede başlamaktadır. Yoğunluk olduğu taktirde bu süreler az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Takipçiler gerçek mi bot mu?

Sistemimiz de hiç bir şekilde bot takipçi bulunmamaktadır. Gönderilen takipçiler %100 aktif ve gerçek kişilerdir. Bu yüzden almış olduğunuz takipçiler yüzünden hesaplarınız bot hesap görünümü oluşturmamaktadır.

Hesabım zarar görür mü?

Takipçiler tamamen gerçek hesapların sizin takip etmesi şeklinde gönderildiği için hesaplarınız için hiç bir risk oluşturmamaktadır. Aksine hesaplarınızın aktif görünümü ve gelişimi açısından sizlere katkı sağlamaktadır.

Takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

Hesaplarınıza gönderilen takipçiler de düşüşler ortalama %5 ile %10 civarında olmaktadır. Ancak eğer garantili takipçi paketlerimizden bu düşüş oranı sizlere tekrar yüklenerek sizlerin hesaplarını ve parasını güvence altına almış oluyoruz.

Güvenli ödeme

Ödeme yaparken kullanmış olduğunuz kart bilgileriniz Paytr altyapısı ile şifrelenmekte olup ödeme ile alakalı her hangi bir veri almamız veya saklamamız söz konusu değildir. Bu yüzden ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrem gerekli midir?

Satın alacağınız takipçi paketleri için sizlerden hiç bir şekil de hesap bilgisi talep etmeyiz. Sadece hesabınızın kullanıcı adını sisteme girerek dilediğiniz paketi alabilir ve bu işlemi istediğiniz her hesap için sadece kullanıcı adını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım takipçiler gelmezse ne olur?

Satın almış olduğunuz paketler de her hangi bir aksama durumu olduğu taktirde ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bu sayede sizlere her türlü güvence sunarak olabilecek her türlü olumsuzluk sonucun da sizlere iade işlemini kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden İnstagram takipçi satın almalıyım?

İnstagram takipçi almanız sizlerin hesaplarını daha güvenilir ve popüler hale getirecektir. Genel de kişiler prestijlerini arttırmak için İnstagram almaktadır. Bu yüzden sizlerde hemen kendinize uygun paketlerden birisini alarak hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alma yasal mı?

Tüm takipçi paketlerimiz ve sitemiz tamamen yasaldır. Sizlere gönderilen hizmetler hiç bir şekilde bot olarak veya illegal olarak gönderilmemektedir. Bu yüzden sitemizi güvenle kullanabilirsiniz.

Sorun yaşıyorum destek alabilir miyim?

TakipçiBayi olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız ve her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bizlerle destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Destek talepleriniz genellikle gün içinde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Son zamanlarda sürekli sosyal medya üzerinden kazanım olduğu için bende bir yerden başlamak istedim. Bunun üzerine bir araştırma yaptım karşıma bu site çıktı. Ben gayet kolay bir şekilde takipçi elde edebildim. Bunu yaptığım içinde hiç pişman değilim. Önce bu şekilde başlıyor ve şu anda hızlı bir şekilde takipçim artma gösteriyor.

  Ferit A.
 • Yemek yapmayı çok seviyorum. Bundan dolayı sosyal medya ile bunu bütünleştirmek istedim. Yemek tariflerimle belirli bir kitleye ulaşmayı bekledim ama ulaşamıyorum. Bende takipçi satın alarak biraz atak yapmak için uğraştım. Daha sonra bu siteyle karşılaştım. Gayet kolay bir şekilde işlemler sırasıyla yapılıyor. Ben memnun kaldım bundan dolayı tavsiye edebileceğim sitedir.

  Şengül S.
 • Tiktok son zamanların en popüler sosyal platformu haline geldi. Bende bundan yararlanmak istiyorum. En kolay para kazanma şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı tiktok hesabı açtım. Hızlı bir şekilde keşfet ‘e düşebilmek için sizce takipçi sayımızın yüksek mi olması gerekir? Ben bu şekilde düşünerek takipçi satın almayı mantıklı buluyorum açıkçası.

  Feride H.
 • Belirli bir sayfam var. Bunu daha fazla geliştirmek için takipçi sayımı yükselttim. Bu siteden takipçi yükledim. Daha sonra kendi asıl takipçilerim için çekilişler hazırladım. Uygun fiyatlı ürünler ile düzenlediğim çekilişlerde kişilerin beni takip etmesini ve profilinde hikaye olarak paylaşmasını istedim. Satın aldığım takipçiler ile de gerçek hesap olduğumu belli ettim.

  Eren K.

Youtube Abone Satın Al

Gelişen teknoloji sayesinde birçok sosyal medya kuruluşu ortaya çıkmıştır. Youtube’da yeterince aboneye sahip değilseniz Youtube abone satın al hizmeti sayesinde abone sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yapacağınız site ise oldukça önemlidir. Güvenilir sitelerden gerçekleştireceğiniz abone satın alma işlemi sayesinde daha çok takipçiye sahip olacaksınız. Kendinizi daha kolay tanıtma fırsatı bulacaksınız. Abone sayınız yüksek olduğunda, Youtube sayfanızı ziyaret eden misafirler tarafından dikkat çekeceksiniz. Misafirler üzerinde bıraktığınız bu izlenim, onların da size abone olmasını sağlayacaktır. Bu sayede Youtube kanalınız daha da büyüyecektir.

Teknolojinin gelişmesi sosyal medya çeşitlerinin artmasına olanak vermiştir. Bu imkan sayesinde sosyal medya camiasında tanınan kişiler daha çok kazanç elde etmeye başlamışlardır. Bu nedenle ne kadar fazla sosyal medya çeşidinde var olursanız ve ne kadar tanınırsanız kazanç elde etmeniz o kadar kolaylaşmaktadır.

Neden Abone Satın Almalı

Sosyal medyanın son dönemlerde önemi gittikçe artmaktadır. Bunun nedeni ise sosyal medyada var olmadan gerçek hayatta var olamama durumudur. Bu durum neden abone satın almalı sorusuna cevap niteliğindedir. Artık firmalar ve işletmeler gerçek hayattan çok sosyal medya hesapları üzerinden varlığını sürdürmekteler. Hal böyle olunca Youtube de firmaların aktif kullanması gereken mecralar arasında yer alıyor.

Youtube kanalınızda etkileşimin yüksek olması sizin için bir artı puan olacaktır. Videolarınızın beğeni oranı, izlenmesi, yorum yapılması ve izlenmesi fazla olduğu zaman kazanç elde etmeye başlayacaksınız. Bu etkileşimlerin fazla olması sayesinde Youtube algoritması sizi daha çok kişiye ulaştırmak için çaba sarf edecektir. Bu nedenle fazla olması sayesinde Youtube algoritması sizi daha çok kişiye ulaştırmak için çaba sarf edecektir. Youtube abone satın almak bu yüzden oldukça önemlidir. Abonelerinizin fazla olması etkileşiminizin artmasını sağlayacaktır.

Abone sayınızın fazla olmasının bir diğer faydası da Youtube üzerinden para kazanmaya yardım edecektir. Çünkü belli bir abone sayısına ulaşmadan canlı yayın yapmak gibi özellikler para kazanmanıza engel olur.

Youtube Ucuz Abone Almak

Youtube üzerinden abone satın almak, kanalınızın etkileşiminin artmasını sağlar. Kolay yollardan kazanç sahibi olmak için Youtube ucuz abone almak bir alternatif sunar. Kanalınızın izlenmesi ve sizin kazanç elde etmeniz için abone sayınızın fazla olması gerekmektedir. Güvenilir siteler üzerinden yapacağınız alışveriş ile bu hayalinize kavuşabilirsiniz.

Çektiğiniz videoların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için Youtube algoritmasında yerinizi almanız gerekmektedir.  Bu algoritma videolarınızın izlenme sayısı, beğeni sayısı ve paylaşılma oranı gibi değişkenlere bakarak sizin daha çok takipçiye ulaşmanız için uğraşır. Yine de Youtube’nin önceliği belli bir abone sayısına ulaşmanızdır. Bu abone sayısına ulaşmak için uzun uzadıya beklemek yerine abone satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece daha çabuk bir şekilde kanalınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Ucuz takipçi için paketlerimizi inceleyerek kanalınıza uygun paketi seçebilirsiniz. Youtube son zamanların en kolay para kazanma şansını sunan sosyal medya platformu olarak sayılıyor. Siz de kendinize uygun paketi seçerek yola koyulabilirsiniz.

Youtube Gerçek Abone Satın Alma

Youtube gerçek abone satın alma işlemini sitemiz üzerinden gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet, tamamen gerçek ve karma kullanıcılar yönünden zengindir. Kanalınızda yer alacak gerçek abonelerin sayesinde Youtube algoritmasına daha kolay giriş yapacaksınız. Satın aldığınız abonelerin gerçek olması kanalınızın zarar görmesini engeller.

Kanalınıza gerçek olmayan hesapları aldığınız takdirde Youtube algoritması sizi spam olarak tanımlar ve hesabınızın başka kullanıcılar tarafından ulaşılmasını engeller. Bu durumda kanalınız büyüme gösteremez ve size zarar olarak geri döner. Böyle bir durumda kalmamak için sitemizden gerçek abone satın alarak kanalınızın büyümesini sağlayabilirsiniz. Kanalınızın büyümesini sağlayacak en uygun paketi seçerek sizler de kazanç elde edebilirsiniz. Bu yolda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz!