Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sipariş verdim işlem ne zaman başlar?

Siparişleriniz anlık olarak sistemde işleme alınmaktadır. Sipariş başlama süreleri satın aldığınız paket özelliklerin de yazdığı sürede başlamaktadır. Yoğunluk olduğu taktirde bu süreler az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Takipçiler gerçek mi bot mu?

Sistemimiz de hiç bir şekilde bot takipçi bulunmamaktadır. Gönderilen takipçiler %100 aktif ve gerçek kişilerdir. Bu yüzden almış olduğunuz takipçiler yüzünden hesaplarınız bot hesap görünümü oluşturmamaktadır.

Hesabım zarar görür mü?

Takipçiler tamamen gerçek hesapların sizin takip etmesi şeklinde gönderildiği için hesaplarınız için hiç bir risk oluşturmamaktadır. Aksine hesaplarınızın aktif görünümü ve gelişimi açısından sizlere katkı sağlamaktadır.

Takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

Hesaplarınıza gönderilen takipçiler de düşüşler ortalama %5 ile %10 civarında olmaktadır. Ancak eğer garantili takipçi paketlerimizden bu düşüş oranı sizlere tekrar yüklenerek sizlerin hesaplarını ve parasını güvence altına almış oluyoruz.

Güvenli ödeme

Ödeme yaparken kullanmış olduğunuz kart bilgileriniz Paytr altyapısı ile şifrelenmekte olup ödeme ile alakalı her hangi bir veri almamız veya saklamamız söz konusu değildir. Bu yüzden ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrem gerekli midir?

Satın alacağınız takipçi paketleri için sizlerden hiç bir şekil de hesap bilgisi talep etmeyiz. Sadece hesabınızın kullanıcı adını sisteme girerek dilediğiniz paketi alabilir ve bu işlemi istediğiniz her hesap için sadece kullanıcı adını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım takipçiler gelmezse ne olur?

Satın almış olduğunuz paketler de her hangi bir aksama durumu olduğu taktirde ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bu sayede sizlere her türlü güvence sunarak olabilecek her türlü olumsuzluk sonucun da sizlere iade işlemini kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden İnstagram takipçi satın almalıyım?

İnstagram takipçi almanız sizlerin hesaplarını daha güvenilir ve popüler hale getirecektir. Genel de kişiler prestijlerini arttırmak için İnstagram almaktadır. Bu yüzden sizlerde hemen kendinize uygun paketlerden birisini alarak hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alma yasal mı?

Tüm takipçi paketlerimiz ve sitemiz tamamen yasaldır. Sizlere gönderilen hizmetler hiç bir şekilde bot olarak veya illegal olarak gönderilmemektedir. Bu yüzden sitemizi güvenle kullanabilirsiniz.

Sorun yaşıyorum destek alabilir miyim?

TakipçiBayi olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız ve her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bizlerle destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Destek talepleriniz genellikle gün içinde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Son zamanlarda sürekli sosyal medya üzerinden kazanım olduğu için bende bir yerden başlamak istedim. Bunun üzerine bir araştırma yaptım karşıma bu site çıktı. Ben gayet kolay bir şekilde takipçi elde edebildim. Bunu yaptığım içinde hiç pişman değilim. Önce bu şekilde başlıyor ve şu anda hızlı bir şekilde takipçim artma gösteriyor.

  Ferit A.
 • Yemek yapmayı çok seviyorum. Bundan dolayı sosyal medya ile bunu bütünleştirmek istedim. Yemek tariflerimle belirli bir kitleye ulaşmayı bekledim ama ulaşamıyorum. Bende takipçi satın alarak biraz atak yapmak için uğraştım. Daha sonra bu siteyle karşılaştım. Gayet kolay bir şekilde işlemler sırasıyla yapılıyor. Ben memnun kaldım bundan dolayı tavsiye edebileceğim sitedir.

  Şengül S.
 • Tiktok son zamanların en popüler sosyal platformu haline geldi. Bende bundan yararlanmak istiyorum. En kolay para kazanma şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı tiktok hesabı açtım. Hızlı bir şekilde keşfet ‘e düşebilmek için sizce takipçi sayımızın yüksek mi olması gerekir? Ben bu şekilde düşünerek takipçi satın almayı mantıklı buluyorum açıkçası.

  Feride H.
 • Belirli bir sayfam var. Bunu daha fazla geliştirmek için takipçi sayımı yükselttim. Bu siteden takipçi yükledim. Daha sonra kendi asıl takipçilerim için çekilişler hazırladım. Uygun fiyatlı ürünler ile düzenlediğim çekilişlerde kişilerin beni takip etmesini ve profilinde hikaye olarak paylaşmasını istedim. Satın aldığım takipçiler ile de gerçek hesap olduğumu belli ettim.

  Eren K.

Twitter Retweet Satın Al

Twitter sayesinde pek çok insana düşüncelerinizi ulaştırmanız mümkündür. Twitter retweet satın al işlemi ise bu yolda atabileceğiniz adımlardan birisidir.

Twitter’ın diğer sosyal platformlardan farkı alıntı yapılan şahsı bariz bir şekilde göstermesidir. Alıntı yapılan hesabın gösterilmesine ise retweet denilmektedir. Retweet aktardığınız düşüncenin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun nedeni bir hesap twitinizi retweet yaptığı zaman profilinde görünmektedir ve o kullanıcının takipçileri tarafından da incelenebilmektedir. Yani sizin twitiniz retweet aldığı zaman, hesabınızın etkileşim oranı artmaktadır. Hesabınız başka kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Herhangi bir twitinizin retweet sayısı arttıkça Twitter algoritması hesabınızı daha çok göstermeye başlayacaktır. Gündem olan hesaplar sıralamasında yükselmeye başlayacaksınız. Başka bir deyişle retweet, hesabınızın reklamını yapar denilebilir.

Hesabınızdan kazanç elde etme gibi bir amacınız varsa retweet sayınızın fazla olmasına dikkat etmelisiniz. Retweet daha çok kullanıcının profilinizi ziyaret etmesini sağlayacak bir özelliktir. Retweet sayısının fazla olması sayesinde takipçi sayınızı da artırabilirsiniz. Retweet sayınızdaki artış, ziyaretçiler tarafından merak edilmenizi sağlar ve takipçilerinizin de artmasını sağlar.

Neden Twitter Retweet Satın Almalı

Twitter son zamanlarda kullanıcı sayısını artırmaya devam eden sosyal platformlar arasında yer alıyor. İnsanlar için hesaplarının etkileşim alması ise bir hayli önemli. Bu noktada neden Twitter retweet satın almalı sorusuna cevap vermek gerekmektedir.

Paylaştığınız bir düşünceyi ya da görseli farklı bir hesap retweet yaptığı zaman, Twitter özelliği olarak hesabınız o kullanıcının profilinde bariz bir şekilde görünür. O kullanıcının takipçileri de sizin hesabınıza erişebilir duruma gelir. Yani bir bakıma hesabınızın reklamı yapılmış olur. Böylece hesabınızın etkileşimi artmaya başlar.

Retweet hesabınızın etkileşim yapmasını sağlayan en önemli özelliklerden birisidir. Retweet yapan bir kullanıcı sayesinde hesabınızın ulaşabileceği profil sayısı artmaya başlar. Retweet yapan her kullanıcının takipçileri sizin hesabınıza erişebilir. Böylece takipçi sayınız da artmaya başlar.

Retweet sayısının artması ile birlikte hesabınız daha fazla kişiye ulaşacağından artık tanınan bir hesap olmaya başlarsınız. Hesabınızın daha da büyür ve etkileşimi oldukça fazla olmaya başlar.

Hesabınızın büyümesi ve etkileşiminizin artmasını sağlamak amacıyla sitemizden kendinize uygun paketleri tercih edebilirsiniz.

Twitter Rt Satın Alma İşlemi

 Twitter rt satın alma işlemi için güvenilir sitelerden yararlanmalısınız. Satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz site güvenli olmadığı takdirde,  hesap bilgileriniz üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilebilir ya da hesabınız çalınabilir. Böyle bir durumda kalmamak adına rt satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz sitenin güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.

Sitemizden kendinize uygun paketi seçtikten sonra hesabınızın nasıl etkileşime girdiğini görebilirsiniz. Güvenli bir şekilde sitemizden satın alma işleminizi gerçekleştirebilir, tamamen gerçek rt sayesinde hesabınızın büyümesini sağlayabilirsiniz. 

Rt sayınızın artması hesabına olan güvenilirliğin de artmasına yardımcı olacaktır. Eğer hesabınızı ticari amaçlar doğrultusunda kullanıyorsanız, bu güvenilirlik sizin için en önemli konudur. Sayfanızı ziyaret eden kişiler için, takipçi sayınız ve hesabınızın etkileşimi bir ölçek niteliğindedir. Hesap etkileşiminizi artırmak için rt paketi satın almak bu nedenle mantıklı bir harekettir. Hesabınızın rt sayısı arttığı takdirde organik takipçi sayınız da artacaktır. Böylece hesabınız organik bir şekilde büyüyecek ve ziyaretçileriniz tarafından daha çok tercih edileceksiniz.

Twitter Retweet Paketi Alma

Hesabınızın büyümesini sağlamak amacıyla Twitter retweet paketi satın alma işlemini gerçekleştirmeye karar verdiyseniz, sitemizi ziyaret ederek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Twitter paketleri içerisinden Retweet paketlerini inceleyerek sizlere uygun paketi seçebilirsiniz. Paketler attığınız twitin alabileceği retweet sayısına göre sınıflandırılmıştır. Twitinizin kaç retweet almasını istiyorsanız ona uygun paketi seçebilirsiniz. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra twit linkinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz rt paketi birkaç saat içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Twitter retweet paketi hesabınıza tanımlanmadan twitinizi silmeyin ya da kaldırmayın. İşleminiz tamamlanmadan hesabınızı dondurmayın ya da kapatmayın. Böyle bir durumda paket yükleme işlemi iptal edilir ve hesabınızı geri açtığınız zaman retweet paketi hesabınıza yüklenmez.