Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sipariş verdim işlem ne zaman başlar?

Siparişleriniz anlık olarak sistemde işleme alınmaktadır. Sipariş başlama süreleri satın aldığınız paket özelliklerin de yazdığı sürede başlamaktadır. Yoğunluk olduğu taktirde bu süreler az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Takipçiler gerçek mi bot mu?

Sistemimiz de hiç bir şekilde bot takipçi bulunmamaktadır. Gönderilen takipçiler %100 aktif ve gerçek kişilerdir. Bu yüzden almış olduğunuz takipçiler yüzünden hesaplarınız bot hesap görünümü oluşturmamaktadır.

Hesabım zarar görür mü?

Takipçiler tamamen gerçek hesapların sizin takip etmesi şeklinde gönderildiği için hesaplarınız için hiç bir risk oluşturmamaktadır. Aksine hesaplarınızın aktif görünümü ve gelişimi açısından sizlere katkı sağlamaktadır.

Takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

Hesaplarınıza gönderilen takipçiler de düşüşler ortalama %5 ile %10 civarında olmaktadır. Ancak eğer garantili takipçi paketlerimizden bu düşüş oranı sizlere tekrar yüklenerek sizlerin hesaplarını ve parasını güvence altına almış oluyoruz.

Güvenli ödeme

Ödeme yaparken kullanmış olduğunuz kart bilgileriniz Paytr altyapısı ile şifrelenmekte olup ödeme ile alakalı her hangi bir veri almamız veya saklamamız söz konusu değildir. Bu yüzden ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrem gerekli midir?

Satın alacağınız takipçi paketleri için sizlerden hiç bir şekil de hesap bilgisi talep etmeyiz. Sadece hesabınızın kullanıcı adını sisteme girerek dilediğiniz paketi alabilir ve bu işlemi istediğiniz her hesap için sadece kullanıcı adını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım takipçiler gelmezse ne olur?

Satın almış olduğunuz paketler de her hangi bir aksama durumu olduğu taktirde ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bu sayede sizlere her türlü güvence sunarak olabilecek her türlü olumsuzluk sonucun da sizlere iade işlemini kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden İnstagram takipçi satın almalıyım?

İnstagram takipçi almanız sizlerin hesaplarını daha güvenilir ve popüler hale getirecektir. Genel de kişiler prestijlerini arttırmak için İnstagram almaktadır. Bu yüzden sizlerde hemen kendinize uygun paketlerden birisini alarak hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alma yasal mı?

Tüm takipçi paketlerimiz ve sitemiz tamamen yasaldır. Sizlere gönderilen hizmetler hiç bir şekilde bot olarak veya illegal olarak gönderilmemektedir. Bu yüzden sitemizi güvenle kullanabilirsiniz.

Sorun yaşıyorum destek alabilir miyim?

TakipçiBayi olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız ve her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bizlerle destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Destek talepleriniz genellikle gün içinde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Son zamanlarda sürekli sosyal medya üzerinden kazanım olduğu için bende bir yerden başlamak istedim. Bunun üzerine bir araştırma yaptım karşıma bu site çıktı. Ben gayet kolay bir şekilde takipçi elde edebildim. Bunu yaptığım içinde hiç pişman değilim. Önce bu şekilde başlıyor ve şu anda hızlı bir şekilde takipçim artma gösteriyor.

  Ferit A.
 • Yemek yapmayı çok seviyorum. Bundan dolayı sosyal medya ile bunu bütünleştirmek istedim. Yemek tariflerimle belirli bir kitleye ulaşmayı bekledim ama ulaşamıyorum. Bende takipçi satın alarak biraz atak yapmak için uğraştım. Daha sonra bu siteyle karşılaştım. Gayet kolay bir şekilde işlemler sırasıyla yapılıyor. Ben memnun kaldım bundan dolayı tavsiye edebileceğim sitedir.

  Şengül S.
 • Tiktok son zamanların en popüler sosyal platformu haline geldi. Bende bundan yararlanmak istiyorum. En kolay para kazanma şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı tiktok hesabı açtım. Hızlı bir şekilde keşfet ‘e düşebilmek için sizce takipçi sayımızın yüksek mi olması gerekir? Ben bu şekilde düşünerek takipçi satın almayı mantıklı buluyorum açıkçası.

  Feride H.
 • Belirli bir sayfam var. Bunu daha fazla geliştirmek için takipçi sayımı yükselttim. Bu siteden takipçi yükledim. Daha sonra kendi asıl takipçilerim için çekilişler hazırladım. Uygun fiyatlı ürünler ile düzenlediğim çekilişlerde kişilerin beni takip etmesini ve profilinde hikaye olarak paylaşmasını istedim. Satın aldığım takipçiler ile de gerçek hesap olduğumu belli ettim.

  Eren K.

Twitter Fav

Teknolojinin gelişmesi pek çok sosyal medya platformunun ortaya çıkmasını sağlamıştır. Twitter bu platformlardan birisidir. Twitter fav ise kullanıcıların en çok dikkat ettiği özelliklerden birisi. Twitter kullanıcıları twitlerinin beğeni sayısına fazlasıyla değer veriyorlar. Twitter algoritmasında beğenisi fazla olan twitler daha fazla etkileşim alıyor. Fav sayısının fazla olması hesap etkileşimini artırdığı için takipçi sayınızda da artış sağlayacaktır. Hal böyle olunca Twitter fav satın almak gayet mantıklı bir hareket oluyor.

Twitter fav satın almak için güvenilir sitelerden yararlanmanız gerekmektedir. Güvenilir olmayan siteler, hesabınıza yarar sağlamak yerine zarar vermektedir. Hesabınızın kapanmasına kadar gidebilecek durumlardan sakınmak için fav satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz sitelerin güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.

Twitter pek çok farklı kullanıcının düşüncelerini rahatlıkla paylaşmasına imkan veren bir sosyal platformdur. Oldukça samimi bir ortama sahiptir. İnsanların birbirleri ile iletişime geçmesi diğer platformlara nazaran daha kolaydır. Fav sayınız fazla olduğunda insanların merak duygusunu kabartıp sizleri takip etmesini sağlarsınız. Böylece hesabınız daha etkin bir hale gelir.

Twitter Fav Satın Alma İşlemi

Günlük hayatta gelişen olayları tanıdığımız insanlara aktarmayı hepimiz çok seviyoruz. Twitter fav satın alma işlemi daha çok kullanıcıya ulaşmamız için bizlere fırsat sunuyor. Güvenilir sitelerden yapacağınız bu işlem sayesinde hesap etkileşiminizi artırarak düşüncelerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacaksınız.

Twitter hem görsel hem yazılı paylaşımlar yapmanıza imkan sağlıyor. Bu platform bazı kullanıcılar tarafından ticari faaliyetler için de tercih edilebiliyor. Etkileşiminizi artırarak sayfanızın daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fav sayınızın fazla olması hesabınızın güvenilirliğini artırarak kazanç elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Twitter kullanıcıları için önemli olan konulardan birisi de gündem olmaktır. Kullanıcılar aktardıkları düşüncelerin etkileşimine bağlı olarak gündem listesine giriş yaparlar. Takipçi sayınızın yeteri kadar fazla olmadığı durumlarda gündem listesinde bulunmanız mümkün değildir. Sizlerin gündemde yer almasını sağlamak amacıyla fav satın alma hizmeti sunmaktan onur duyuyoruz. Sitemizde yer alan paketlerden size en uygun olanı seçerek beğenilerinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın etkileşimini artırabilir ve kazanç elde etme konusunda hızlı bir adım atabilirsiniz.

Twitter Fav Artırma Hizmetleri

Bu platforma yükseliş elde etmek ve geniş kitlelere hitap edebilmek için sunulan Twitter fav artırma hizmetleri herkes için avantajlı olan yöntemler arasındadır. Hesabınızı büyütmek için dikkatli adımlar atmalısınız. Hesabınızdaki kişiler gerçek olmak zorunda ki kaliteli bir hesabınız olsun. Tam bu noktada sitemiz sizlerin yanında yer almaktadır. Tamamen gerçek beğeni sunan paketlerimiz sayesinde etkileşiminiz artacak. Böylece takipçi sayınız da artacak ve daha geniş kitlelerce tanınan bir şahsiyet olacaksınız.

Fav satın alma işlemi yaptığınız takdirde daha kısa süre içerisinde hesabınızın büyümesini sağlayacaksınız. Kazanç elde etmek amacıyla bir hesap kullanıyorsanız, beğeni sayınızın fazla olması kullanıcılar tarafından iyi bir izlenim elde etmenizi sağlayacaktır. Aynı şekilde fav sayınız fazla olduğunda, profilinizi ziyaret eden kullanıcılar sayfanızın daha güvenilir olduğunu düşünecektir. Böylece sayfanızdan alışveriş yapmaya başlayacaklardır. Sizler de kazancınızı daha çabuk elde etmiş olacaksınız. Sitemiz farklı paketleri sizlerin hizmetine sunmaktadır. Kendinize ve hesabınıza en uygun paketi seçerek kazancınıza kazanç eklemeye başlayabilirsiniz.

Twitter Beğeni Satın Almak

Sosyal medya platformları arasında Twitter’ın önemli bir yeri vardır. Geniş kitlelere düşüncelerini aktarma imkanı sunduğu için kullanıcılar tarafından Twitter beğeni satın almak önem kazanmaktadır. Beğeni satın aldığınız zaman hesabınızın niteliğini artırırsınız. Aynı zamanda profesyonel faaliyetlerde bulunmak için de beğeni satın alma işlemini tercih edebilirsiniz.

Sitemiz sizlerin isteği doğrultusunda beğeni paketlerini hizmetinize sunmaktadır. Daha çok kişiye ulaşmak, hesabınızın kalitesini artırmak ve kazanç elde etmek için bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Tamamen gerçek ve aktif beğenilerin yer aldığı bu paketler sizler için tam donanımlı olacak şekilde oluşturulmuştur. Sitemizden satın alacağınız Twitter beğenileri sayesinde hesabınızın etkileşimi artacak ve daha çok takipçiye ulaşacaksınız. Etkileşiminizin daha hızlı artmasını sağlayarak kazancınızı aha çabuk elde edebilirsiniz. Bu yolda yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.