Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sipariş verdim işlem ne zaman başlar?

Siparişleriniz anlık olarak sistemde işleme alınmaktadır. Sipariş başlama süreleri satın aldığınız paket özelliklerin de yazdığı sürede başlamaktadır. Yoğunluk olduğu taktirde bu süreler az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Takipçiler gerçek mi bot mu?

Sistemimiz de hiç bir şekilde bot takipçi bulunmamaktadır. Gönderilen takipçiler %100 aktif ve gerçek kişilerdir. Bu yüzden almış olduğunuz takipçiler yüzünden hesaplarınız bot hesap görünümü oluşturmamaktadır.

Hesabım zarar görür mü?

Takipçiler tamamen gerçek hesapların sizin takip etmesi şeklinde gönderildiği için hesaplarınız için hiç bir risk oluşturmamaktadır. Aksine hesaplarınızın aktif görünümü ve gelişimi açısından sizlere katkı sağlamaktadır.

Takipçilerde düşüş yaşar mıyım?

Hesaplarınıza gönderilen takipçiler de düşüşler ortalama %5 ile %10 civarında olmaktadır. Ancak eğer garantili takipçi paketlerimizden bu düşüş oranı sizlere tekrar yüklenerek sizlerin hesaplarını ve parasını güvence altına almış oluyoruz.

Güvenli ödeme

Ödeme yaparken kullanmış olduğunuz kart bilgileriniz Paytr altyapısı ile şifrelenmekte olup ödeme ile alakalı her hangi bir veri almamız veya saklamamız söz konusu değildir. Bu yüzden ödemelerinizi güvenli bir şekilde 3D onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Şifrem gerekli midir?

Satın alacağınız takipçi paketleri için sizlerden hiç bir şekil de hesap bilgisi talep etmeyiz. Sadece hesabınızın kullanıcı adını sisteme girerek dilediğiniz paketi alabilir ve bu işlemi istediğiniz her hesap için sadece kullanıcı adını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Aldığım takipçiler gelmezse ne olur?

Satın almış olduğunuz paketler de her hangi bir aksama durumu olduğu taktirde ücreti hesabınıza iade edilmektedir. Bu sayede sizlere her türlü güvence sunarak olabilecek her türlü olumsuzluk sonucun da sizlere iade işlemini kesintisiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Neden İnstagram takipçi satın almalıyım?

İnstagram takipçi almanız sizlerin hesaplarını daha güvenilir ve popüler hale getirecektir. Genel de kişiler prestijlerini arttırmak için İnstagram almaktadır. Bu yüzden sizlerde hemen kendinize uygun paketlerden birisini alarak hesabınızı öne çıkarabilirsiniz.

İnstagram takipçi satın alma yasal mı?

Tüm takipçi paketlerimiz ve sitemiz tamamen yasaldır. Sizlere gönderilen hizmetler hiç bir şekilde bot olarak veya illegal olarak gönderilmemektedir. Bu yüzden sitemizi güvenle kullanabilirsiniz.

Sorun yaşıyorum destek alabilir miyim?

TakipçiBayi olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız ve her hangi bir sorun yaşadığınız taktirde bizlerle destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Destek talepleriniz genellikle gün içinde yanıtlanmaktadır.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bizim hakkımızdaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.

 • Son zamanlarda sürekli sosyal medya üzerinden kazanım olduğu için bende bir yerden başlamak istedim. Bunun üzerine bir araştırma yaptım karşıma bu site çıktı. Ben gayet kolay bir şekilde takipçi elde edebildim. Bunu yaptığım içinde hiç pişman değilim. Önce bu şekilde başlıyor ve şu anda hızlı bir şekilde takipçim artma gösteriyor.

  Ferit A.
 • Yemek yapmayı çok seviyorum. Bundan dolayı sosyal medya ile bunu bütünleştirmek istedim. Yemek tariflerimle belirli bir kitleye ulaşmayı bekledim ama ulaşamıyorum. Bende takipçi satın alarak biraz atak yapmak için uğraştım. Daha sonra bu siteyle karşılaştım. Gayet kolay bir şekilde işlemler sırasıyla yapılıyor. Ben memnun kaldım bundan dolayı tavsiye edebileceğim sitedir.

  Şengül S.
 • Tiktok son zamanların en popüler sosyal platformu haline geldi. Bende bundan yararlanmak istiyorum. En kolay para kazanma şeklinin bu olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı tiktok hesabı açtım. Hızlı bir şekilde keşfet ‘e düşebilmek için sizce takipçi sayımızın yüksek mi olması gerekir? Ben bu şekilde düşünerek takipçi satın almayı mantıklı buluyorum açıkçası.

  Feride H.
 • Belirli bir sayfam var. Bunu daha fazla geliştirmek için takipçi sayımı yükselttim. Bu siteden takipçi yükledim. Daha sonra kendi asıl takipçilerim için çekilişler hazırladım. Uygun fiyatlı ürünler ile düzenlediğim çekilişlerde kişilerin beni takip etmesini ve profilinde hikaye olarak paylaşmasını istedim. Satın aldığım takipçiler ile de gerçek hesap olduğumu belli ettim.

  Eren K.

İnstagram Düşmeyen Takipçi

İnstagram düşmeyen takipçi ile sitemizden destek alabilirsiniz. İnstagram üzerinden Türk takipçi saın alırken satın aldığınız siteye dikkat etmeniz gerekir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok farklı sosyal medya platformu ortaya çıkmıştır. Bu sosyal medya platformlarından biri olan ve en çok kullanılan platform olan Instagram, insanların fotoğraf paylaştığı ve birbirleriyle etkileşime geçtiği bir alan haline gelmiştir.  Bununla birlikte etkileşim sonucunda finansman olarak çok daha iyi bir duruma gelebileceksiniz.

İnstagram Düşmeyen Takipçi Satın Alma Paketi

İnstagram düşmeyen takipçi satın almak için sitemiz son trendleri takip ederek son teknolojiye uygun bir şekilde hesaplarınıza takipçi gönderme işlemini gerçekleştirmektedir.  Firmaların var olabilmeleri ve geleceğe umutla bakabilmeleri için sosyal medya kanallarında da var olmaları gerekiyor. Sosyal medyada var olmayan kullanıcılar asla başarılı olamaz. Çünkü gelecek son dönemlerde teknoloji çağıdır. Artık internette var olmayan birçok şirket silinme sorunuyla karşı karşıya kalarak unutulmaya mahkum kalmaktadır. Ancak geniş bir kitleye hitap edebilmek adına birçok kullanıcıya ulaşmak gerekir. Bununla birlikte kullanıcılar tarafından keşfedilmeyi beklemek hem çok zaman alacak hem de istediğiniz randımanı alamayabilirsiniz. Ayrıca takipçi satın alırken de düşmeyen takipçilerin olması işin önemli parçalarından biridir.

İnstagram Üzerinden Takipçiler Nasıl Artırılır

İnstagram hesabını büyütmek için takipçilere ulaşmak oldukça zordur. Yani kendinizi tanıtabilmek için insanları takip etmeye başlarsınız. Ancak onların geri dönüşünün olup olmayacağı muhtemel bir durumdur. Bunun yanı sıra çok fazla kullanıcıyı takip etmek, instagram sayfanızın engellenmesine ve askıya alınmasına sebep olur. Dolayısıyla İnstagram hesaplarınız için takipçi satın almak her zaman daha doğru bir seçenek olacaktır. Google'da en çok aranan terimler arasında Instagram takipçi çekme isteğini dile getiren kişi sayısı her geçen gün artıyor. Sebebi ise ticari anlamda satış yapmak isteyenlerin artık sosyal medya hesapları üzerinden de satış yapmak istemesidir. Sosyal medya hesapları üzerinden yapılan satışlar her geçen gün artıyor. Ticari satışlar için kullanılan hesaplar ve ünlülerin sosyal medya hesapları da büyük bir takipçi kitlesine sahiptir. Ünlü ismin takipçi kazanma gibi bir derdi yoktur çünkü isimden dolayı insanlar onları kendiliklerinden takip etmektedir.

İnstagram İşletme Hesapları

İnstagram işletme hesapları, büyümek için takipçi sayılarının artmasına yönelik belirli çalışmalar yaparlar. Bunun yanı sıra bireysel kullanıcılarla doğrudan temas halinde olan şirketler, sosyal medya hesaplarını aktif olarak yönetmelidir. Bu yüzden aktif Türk takipçilerle isteklerinize göre size en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Uygun fiyatlı paketler ile ürün ve hizmetlerinizi sosyal medyada aktif olarak pazarlamaya başlayabilir ve kısa sürede takipçi kazanabilirsiniz. Takipçileri arttırmak istiyorsanız, bunu yapmanın yolu basittir. Sosyal medya hesaplarınızdan hangisine takipçi çekmek istiyorsanız, hesabın adresini girerek ilk işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aslında bu yöntem çok basit olsa da hesabın daha sağlıklı takipçiler edinmesini sağlayabilecek pek çok sorun vardır. İnternette takipçi satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların yorumlarını okuyarak takipçi satın alabilirsiniz.

Instagram Takipçilerini Artırın

Son dönemlerde aktif olarak kullanılan İnstagram hesaplarından fenomen olmak isteyen ya da işletme hesabını büyütmek isteyen kişiler ve kuruluşlar takipçi satın alırlar. İnstagram son zamanlarda hızla gelişen bir sosyal medya hesabıdır. Bu günlerde hikaye bölümüne çeşitli yeni özelliklerin eklenmesi ve yeni yazı stillerinin gelmesi ile canlı yayına ek olarak Instagram sosyal medya hesabı daha fazla hayran kitlesine sahiptir. Bu durum, kullanıcı sayısının diğer sosyal medya hesaplarını aşacağına dair haberlerin gün yüzüne çıkmaya başladığını gösteriyor.

Neden Takipçi Satın Alınmalıdır?

İnstagram üzerinden satış yapan işletmeler ya da blog sayfalarına kullanıcıları yönlendirmek isteyen kişiler ya da işletmeler, mutlaka geniş bir kitleye ulaşabilmelidir. Geniş bir kitleye ulaştıktan sonra da finansman olarak büyük bir başarı elde edebilirler. İnstagram düşmeyen takipçi satın alırken en önemli gelişmelerden biri keşfet sayfasına sosyal medya hesabınızın aktif olmasıdır. Bilindiği üzere keşfete düşmek, daha çok kullanıcıya ulaşmak anlamına gelir. Sosyal medya önemli bir mecradır ve günümüzde önemi artarak devam etmektedir. Sosyal medya kullanıcıları her gün yeni trendlere dikkat etmekte ve bu trendlere göre yenilikçi tedbirler almaktadır. Bu nedenle sosyal medya günümüzün en önemli kanallarından biri ve İnstagram da bunların önemli bir uzantısıdır.